עמוד ראשי מדריכים ומידע מקצועי קולט לדוד שמש כרומגן
קולטי שמש של החברות המובילות במבצע - איכות ללא תחרות במחירים שאסור לפרסם! חייגו עכשיו 03-9321308

קולט לדוד שמש כרומגן

יותר ויותר אנשים מתחילים להיות מודעים ליתרונות הרבים הטמונים בהתקנת דוד שמש בביתם הפרטי. כיצד עובד דוד השמש ומהו תפקידם הכל כך חשוב של קולטים לדוד שמש?

מהו דוד השמש?

דוד השמש הינו מוצר ידידותי לסביבה, המספק לבעליו מים חמים לרחצה בזכות קליטה ישירה של קרני השמש והפיכתם של הקרניים לאנרגיית חום טבעית. למעשה, דוד השמש מבטל במרבית מהזמן את הצורך בחימום מים מכאני באמצעות השימוש בחשמל ולכן, מספק פתרון לחימום מים אקולוגי, נקי, חסכוני וידידותי לסביבה. דוד השמש מורכב הן מקולטי שמש כהים ההופכים את קרינת השמש לאנרגית חום והן ממיכל מים גדול בו מצויים המים החמים שלאחר מכן זורמים אל הברז הביתי.

מהם קולטים לדוד שמש?

קולט לדוד שמש זהו החלק בדוד שבעצם אחראי לקליטת אור השמש שבהמשך יהפוך לאנרגיית חום טבעית. הקולטים עשויים מתכת, כאשר רק צד אחד הינו שקוף ועשוי מזכוכית. לחלק התחתון של הקולטים מתחבר צינור סרקולציה שמזרים מים קרים לתוך גוף הקולט, ובחלק העליון של הקולט מתחבר צינור סירקולציה מנחושת שמתחבר אל חלקו העליון של דוד השמש, צינור זה מזרים את המים החמים שהקולט חימם באמצעות השמש לתוך המיכל.

מבצע קולט שמש 
בהתאם לדרישות התקן הישראלי, תקן 579, את קולטי השמש יש להתקין בזווית שנעה בין 31 ל-50 מעלות לכיוון דרום מלא, וזאת על מנת לקלוט את אנרגיית השמש באופן מקסימאלי ויעיל. כך שהחל מרגע שהשמש זורחת בכיוון מזרח ועד שקיעתה במערב הקולט סופג ואוגר את קרני השמש הטבעית ומחמם את המים בדוד לטמפרטורה מקסימלית. 

קולט שמשקולט שמש כרומגן

בחירה אחראית ונבונה עם החזר השקעה מהיר וחסכון בהוצאות החשמל, כרומגן היא אחת החברות המובילות והאכותיות ביותר בייצור מערכות מים סולאריות, כבר שנים ארוכות שכרומגן פועלת בתחום ומספקת פתרונות לחימום מים יעילים ומוצלחים לרבבות לקוחות מדי שנה בשנה. 

מחירי קולטי שמש

ומה לגבי מחירי קולטי שמש? כאשר רוכשים ומתקינים קולט שמש מחיר הוא פרמטר שעשוי להשפיע על החלטתנו בקנייה הסופית שלנו. כיוון שקולטי שמש נבדלים זה מזה במידות, בגדלים, ובאיכות החומרים מהם הם מיוצרים, הדבר מתבטא גם במחיריהם.


זקוקים לדוד חדש? מחפשים מתקין או טכנאי דודים אמין, מקצועי ואחראי? הגעתם למקום הנכון!
אנו בחברת עוצמה נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, הוגן וכלכלי עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לתיאום פגישה ולקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג אלינו כעת 03-9321308, 09-7747738.

מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי חינם