שירות אדיב, מחירים הוגנים וזמינות מלאה

מערכת סולארית

מבנה עם מערכת זולאריתמערכות סולאריות לרוב אנו רואים מותקנות בבניינים ובבתים משותפים, זאת מכיוון שלא ניתן לבצע טכנית התקנה של דוד וקולט שמש רגיל כתוצאה ממרחק משמעותי וגדול בין הדירה לגג הבניין.
במצב זה אנו חייבים להתקין חוות קולטי שמש גדולה ומשותפת לכל הדיירים יחד בגג הבניין, ואילו הדוודים יהיו מותקנים בקומות בתוך הדירה או בסמוך אליה בחדר דוודים.

במערכת סולארית כזו, קיימים מספר אלמנטים שאינם קיימים במערכת רגילה שאנו מכירים, למשל משאבה שאחראית על דחיפה וסחרור של המים החמים מהקולטים אל הדוודים בקומות, לוח פיקוד שאחראי על תיפקוד תקין של המערכת ורגשים שאחראים לדעת מה הטמפ' בכל רגע נתון בקולטים ובדוודים.

במערכות סולאריות מרכזיות, הדוודים שמותקנים בדירות ובקומות הם דודי חשמל מסוג מחליף חום בלבד, דודי מחליף חום מותאמים אך ורק להתקנה ולעבודה במערכות סולאריות סגורות.
כמו כן, חוות קולטי השמש, הצנרת בגג, בקומות וכל האביזרים הנוספים הינם ציוד שמשותף לכל דיירי הבניין.

עיקר התמחותה של חברת עוצמה בתיכנון, התקנה, שירות ואחזקה שוטפת למערכות סולאריות מרכזיות בבנייני ובבתים משותפים. התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם 1-800-800-825

מה הן מערכות סולאריות מאולצת?

מערכות סולאריות מאולצות נקראות כך מכיוון שהן דוחפות ומאלצות את המים להגיע ליעד שלהם גם אם היעד מרוחק מאוד וגם כנגד הכיוון הטבעי. מערכות מאולצות מותקנות לרוב מתי שאין מספיק שטח ומקום על גג הבניין להתקין את כל דודי השמש של הדירות במבנה, או במקרה שבו הדירה נמצאת במרחק גדול מהגג.

איך פועלות מערכות מאולצות?

מה שמאפשר את זרימתם של המים במערכות כאלו היא משאבת סחרור מים שתפקידה להעביר את המים החמים מחוות מהדוודים, ועדיין לחמם את הדוד בצורה אפקטיבית וחסכונית .
קולטי השמש אל הדוודים. התקנה של מערכת מסוג זה מאפשרת לקולטי השמש להיות רחוקים משמעותית

מה הן ההיתרונות של מערכות מאולצות?

יתרונן של מערכות מאולצות הוא במניעה של הצטברות והתגבשות אבנית, דבר שעוזר לשמור על המערכת ועל קולטי השמש לאורך שנים רבות. מעבר לזה, העובדה שאין צורך בהתקנה של עשרות דודי שמש וקולטים על גג הבניין תורמת למראה האסתטי של הסביבה, דבר שהופך את המערכות האלה לפופולאריות מאוד, בעיקר בבניינים חדשים שעיקר תשומת הלב היא לאסתטיקה.
מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי חינם